پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس:استاندار مازندران با تاکید بر اینکه بین استاندار و معاون سیاسی استاندار اختلافی وجود ندارد، گفت: به رسانه‌های که اختلاف استاندار و معاون سیاسی را بیان می‌کنند، اعلام می‌کنم این حرکت‌های مضحک نمی‌تواند اتحاد مدیران را به هم بزند.رسانه‌هایی که حرکت‌های شیطانی انجام می‌دهند در آینده آسیب می‌خورند و ما از این مسئله نمی‌گذریم.

 ربیع فلاح صبح امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی مازندران، اظهار کرد: امسال بودجه استانی و ملی از افزایش مناسبی برخوردار بود و استفاده از تبصره‌های بودجه در دستور کار مدیران دستگاه‌ها قرار گیرد.

وی با تاکید بر تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، افزود: تهیه طرح‌های نیمه‌تمام و طرح‌های قابل واگذاری باید صورت گیرد و طرح‌های اولویت‌دار در بودجه ۹۴ ارائه شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه هنوز توسعه استان برای برخی از رسانه‌ها موضوع ریشه‌ای نیست، ادامه داد: این رسانه‌ها اختلاف استاندار و معاون سیاسی را بیان می‌کنند و من اعلام می‌کنم این حرکت‌های مضحک نمی‌تواند اتحاد مدیران را به هم بزند و من به این رسانه‌ها هشدار می‌دهم که منافع شخصی خود را به منافع استانی تشخیص ندهند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون تلاش کردیم از همه سلایق که برای توسعه استان مفید باشد استفاده کنیم، تصریح کرد: رسانه‌هایی که حرکت‌های شیطانی انجام می‌دهند در آینده آسیب می‌خورند و ما از این مسئله نمی‌گذریم.

در ادامه این نشست نماینده مردم جویبار، سیمرغ، سوادکوه و قائم‌شهر نیز گفت: هر فردی که به عنوان استاندار منصوب می‌شود، از فردای آن روز شایعاتی نسبت به تغییر آن استاندار شروع می‌شود.

هادی حسینی با بیان اینکه در آستانه انتخابات مجلس، استانداری و به ویژه معاونت سیاسی نقش مهمی دارد، افزود: اختلافی میان استاندار و معاونان وی ندیدم و نمایندگان مازندران هم تلاش می‌کنند که استان رو به جلو حرکت کند.

وی ادامه داد: سهم مازندران از بودجه ملی اصلاح شده و به اندازه سهم استان بودجه داریم و اختصاص‌ها به موقع صورت می‌گیرد.

این مسئول با بیان اینکه از رسانه‌های استان تقاضای همکاری دارم، گفت: هم‌دلی و هم‌زبانی در تمام سطوح باید صورت گیرد و رسانه‌ها هم در این زمینه تاثیرگذار هستند.

گفتنی است یکی از روزنامه های تازه تاسیس مازندران که توانست با هزار روش واقعیت اصولگرای خود را پنهان کند و در قالب طرفداران روحانی قرار گیرد در مطلبی به شدت یونسی را زیر سوال برده و خواستار تغییر وی شده بود.

نکته جالب این است که صاحب امتیاز این روزنامه با کمک استاندار مازندران موفق شد نمایندگی یکی از پرتیراژترین روزنامه های سراسری را در مازندران به دست آورد و علی رغم پر شدن سهمیه روزنامه ها در استان مجوز یک روزنامه جدید را گرفت.

حالا این فرد که پیش از این تفکرش برای اصلاح طلبان و اعتدالگرایان واقعی آشکار شده بود، حقیقت خود را بر ربیع فلاح هم آشکار کرد. هرچند به نظر می رسد کمی دیر شده باشد، اما جلوی ضرر را هروقت بگیرید منفعت است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :