پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس : صرف نظر از قابلیت فردی وحرفه ای حاجیان ، حق این است در صورت صحت این خبرحداقل به عنوان یک فرد رسانه ای ودر شرایطی که مدیران پیوسته دم از احترام برای فعالان این عرصه می زنند این تغییر در موقعیتی بهتر وسازو کاری مطلوب تر صورت گیرد….

حضور فعالان رسانه ای در حوزه روابط عمومی ادار ات ونهاد هارا باید یک نقطه عطف ویک رویکرد صحیح در میان انبوه اقدامات باری به هر جهت مدیران تلقی کرد که بدون شک آثار مثبت قابل ملاحظه ای را در پی داشته است .

نظر به اینکه روابط عمومی ها باید با شیوه های علمی بین سازمان متبوع وجامعه مخاطبان ارتباط هدفمند و معنا داری برقرار کنند و این ارتباط غالبا از طریق اطلاع رسانی محقق می گردد.

بنابر این می توان قائل شدکه بخشی از کار روابط عمومی ها رابطه مستقیمی با کارکرد های رسانه ای دارد به همین دلیل است که افراد با پیشینه فعالیت رسانه ای در این عرصه موفق ترند. از جمله مسئولان روابط عمومی با این شاخصه باید از مسئول روابط عمومی شورای شهر ساری نام برد که توانست حضور خبرنگاران واصحاب رسانه در کنار مدیران شهری را پر رنگ تر نماید ودامنه اطلاع رسانی از عملکرد مدیریت شهری را بهبود بخشد.

شنیده ها حاکی از برکناری ناگهانی بانوی خبر و رسانه « راحله حاجیان » از سمت مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری دارد .

برکناری وی از این سمت در شرایطی که با یک روند روبه رشد طی چند سال اخیر در حوزه فعالیت های صنفی مطبوعات ارتقاء موقعیت نیز پیدا کرده است ودر انتخابات اخیر خانه مطبوعات رای اول روزنامه نگاران استان را به خود اختصاص داده است سوال برانگیز وقابل تامل می باشد !!!

صرف نظر از قابلیت فردی وحرفه ای حاجیان ، حق این است در صورت صحت این خبرحداقل به عنوان یک فرد رسانه ای ودر شرایطی که مدیران پیوسته دم از احترام برای فعالان این عرصه می زنند این تغییر در موقعیتی بهتر وسازو کاری مطلوب تر صورت گیرد.

به گونه ای که لااقل نوعی حرمت گذاری به زحمات چندین ساله این مدیر رسانه ای در روابط عمومی پارلمان شهری تلقی گردد .

تکمیلی / تماس با حاجیان

خبرنگار ما طی تماس تلفنی با راحله حاجیان صحت وسقم این خبر را جویا شد که وی در پاسخ خندید و فقط گفت : پیشاپیش روز روابط عمومی وارتباطات را به همه همکاران خوب واهل دلم در ادارات ودستگاه های اجرائی تبریک عرض می نمایم .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :