پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

عباس احمدآخوندی امشب در حاشیه تجلیل از راهداران استان‌های مازندران و تهران در امامزاده هاشم آمل در جمع خبرنگاران درباره پروژه‌های راه شمال کشور اظهار کرد: روند پیشرفت عملیات جاده فیروزکوه مطلوب است و با توجه به فعالیت انجام شده تا پنج ماه آینده این محور زیر بار ترافیک می‌رود.

خبرگزاری فارس: آخوندی: محور سوادکوه - تهران 150 روز دیگر زیربار ترافیک می‌رود

وی درباره چهارخطه کردن محور هراز و تعریض آن تصریح کرد: فعالیت‌های زیادی در این محور انجام شده و پیشرفت خوبی را شاهد هستیم که بهسازی این محور نیز به صورت جدی در حال پیگیری است.

وزیر راه و شهرسازی درباره فعالیت مجدد آزادراه تهران – شمال افزود: عملیات احداث تکمیلی این محور دوباره آغاز شد و پیمانکاران این طرح در حال فعالیت هستند و خبرهای خوشی از این محور مواصلاتی مهم شمال کشور به گوش می‌رسد.

وی درباره پیشرفت عملیات جاده‌ای در منجیل بیان داشت: این پروژه برای کشور اهمیت ویژه‌ای دارد و تلاش داریم عملیات احداث این محور نیز روند رو به رشدی را طی کند.

آخوندی تاکید کرد: تلاش داریم در سال آینده با اختصاص بودجه لازم این جاده را از شرایط تنگنا خارج کنیم.

وی با اشاره به اینکه راهداران از فعالان عرصه راه هستند و فعالیت‌ شبانه‌‌روزی در محورهای کشور دارند، ادامه داد: راهداران در شرایط سخت سرما و گرما در حال خدمت هستند و برنامه‌ریزی برای توجه بیشتر به این قشر نیز در برنامه وزارت راه و شهرسازی در دستور کار قرار می‌گیرد.
فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :