پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد، پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات این بندر با حضور هادی حق‌شناس معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی و مسئولان مازندران و شهرستان بهشهر برگزار شد.

خبرگزاری فارس: مدیر جدید بندر امیرآباد معارفه شد

در این مراسم علی خدمتگزار به عنوان مدیر جدید بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بهشهر معرفی، و از خدمات بیش از چهار ساله سید علی نعیمی مدیر سابق بندر امیرآباد قدردانی شد.

مدیر سابق بندر امیرآباد با توجه به اهمیت بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد و وجود زیرساخت‌های مناسب بندری در این منطقه، گفت: بندر امیرآباد مبادلات خوبی را با کشورهای حاشیه دریای خزر در زمینه‌های تجاری، مبارزه با دزدان دریایی و جلوگیری از آلودگی بزرگ‌ترین دریاچه جهان دارد.

علی نعیمی حفظ این مبادلات و روابط دوستانه را از ضرورت‌های کاری عنوان کرد.

نعیمی از پرسنل بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد و مسئولان شهرستان بهشهر که در مدت حدود پنج سال گذشته با وی همکاری داشتند قدردانی کرد.

علی خدمتگزار مدیر جدید بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد نیز گفت: بندر امیرآباد از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار است و باید براساس طرح جامع بنادر بازرگانی کشور تا سال 94 به یک بندر نسل سوم تبدیل شود که با حذف هزینه‌های گمرکی در تولید، نقش مهمی در صادرات کالا خواهد داشت.

به گزارش فارس، علی خدمتگزار متولد شهرستان صومعه‌سرا گیلان و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دریانوردی از دانشگاه سوئد و کارشناس علوم دریایی است.

وی از سال 84 تا 85 کارشناس شناور دریایی بندر شهید رجایی بود، از 85 تا 87 مدیر بندر عسلویه و از 87 تا شهریور 93، معاونت دریایی و بندری انزلی را عهده‌دار بوده است.

سید علی نعیمی مدیر سابق بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد نیز با توجه به کارنامه درخشان در این بندر استراتژیک، به مدیرکلی بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب شد.فارس

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :