پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در واکنش به تغییر مدیریتی در این اداره کل گفت: بنده هنوز به صورت مکتوب استعفا ندادم اما عدم تمایلم را برای ادامه فعالیت در ورزش استان را به اطلاع وزرات خانه رساندم.

خداحافظی غیر رسمی حبیب حسین‌زادگان از ورزش مازندران

حبیب حسین‌زادگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره برخی شایعات نسبت تغییر مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، اظهار کرد: بحث تغییر مدیریتی در اداره کل ورزش و جوانان مازندران صحت دارد.

وی تصریح کرد: بنده هنوز به صورت مکتوب استعفا ندادم و به مقامات وزارت ورزش به طور رسمی اعلام کردم که تمایلی به ادامه خدمت در ورزش مازندران ندارم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اضافه کرد: نظر مدیران ورزش این است که مدیر جدیدی جایگزین شود.

وی درباره جایگزین فرد جدیدی به جای خودش، گفت: بنده اطلاعی در این زمینه ندارم  به نظر می‌رسد که وزارت ورزش خودش به دنبال بررسی گزینه‌ها است.

حسین‌زادگان یادآور شد: در یکی دو روز آینده با نظر رسمی بنده که اعلام کردم تمایلی به ادامه تمدید ماموریت در سال هفتم ندارم، حتما گزینه جدیدی برای ورزش استان مازندران منصوب می‌شود.

به گزارش فارس، در برخی از رسانه‌ها نام حسن رنگرز به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران مطرح شده است که هنوز تایید رسمی در این باره اعلام نشده است.

خبرنگار فارس در گفت‌وگو با یکی از فعالان رسانه‌ای اعلام کرده که رنگرز چندین سالی است که پیگیر مدیرکلی ورزش و جوانان مازندران بوده است.

تلاش ما برای گفت‌وگو با حسن رنگرز بدون پاسخ ماند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :