پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

مارتینس

کیا پرس : باشگاه بارسلونا تا قطعی کردن خرید مهاجم آرژانتینی اینتر فاصله چندانی ندارد.

 درخشش لائوتارو مارتینس در اینتر در رقابت‌های فصل جاری سبب شده تا باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی نظرشان معطوف به این مهاجم آرژانتینی شود اما به نظر می‌رسد کاتالان‌ها در وضعیت بهتری نسبت به رقبا برای به خدمت گرفتن این بازیکن هستند.

روزنامه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید مدعی شد؛ باشگاه بارسلونا به قطعی کردن خرید لائوتارو مارتینس ۲۲ ساله نزدیکتر شده و نسبت به خدمت گرفتن هموطن لیونل مسی از اینتر اطمینان دارد، این در حالی است که مدیران اینتر در تلاش برای تمدید قرارداد ستاره جوان خود هستند.

چندی پیش نشریه «دیلی‌استار» انگلیس گزارش داده بود؛ باشگاه بارسلونا تصمیم گرفته پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۶ میلیون یورویی را به مارتینس ۲۲ ساله ارائه کند تا او را برای ترک اینتر و حضور در نوکمپ متقاعد سازد.

این مهاجم آرژانتینی که با روملو لوکاکو زوج خطرناکی را در خط حمله اینتر شکل داده‌اند، این فصل در ۳۱ بازی از رقابت‌های مختلف ۱۶ گل به ثمر رسانده و چهار پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است که در این بین موفق شده در لیگ قهرمانان اروپا هم دروازه بارسلونا را باز کند.

تسنیم

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :