کیاپرس / بنا به پیشنهاد مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران و با حکم مدیر هسته گزینش سازمان حفاظت محیط زیست، حسین جعفریان به عنوان رابط گزینش استان مازندران منصوب شد.
به گزارش کیاپرس از  روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، در جلسه تودیع و معارفه رابط گزینش استان مازندران که دکتر عطااله کاویان مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران، مهندس سید مهدی حسینی مدیرهسته گزینش سازمان حفاظت محییط زیست و معاونین و روسای ادارات حراست، بازرسی و روابط عمومی حضور داشتند، از زحمات بیش از دو دهه هوشنگ شمس در سمت رابط گزینش استان مازندران تقدیر و حسین جعفریان به عنوان رابط جدید گزینش استان مازندران معرفی شد.

در این جلسه مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با تقدیر از زحمات بی شائبه آقای هوشنگ شمس در سمت رابط گزینش استان تقدیر کرد و افزود: گزینش برای شناخت افراد در ادارات یک مقوله ضروری است و انجام امر گزینش صحیح نیروی انسانی باید با رعایت کرامت انسانی و بر مبنای اصول الهی باشد تا موجب تحکیم پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت نظام و کشور شود.

در ادامه جلسه حسینی مدیر هسته گزینش سازمان حفاظت محیط زیست نیز ضمن تقدیر از زحمات آقای هوشنگ شمس در سمت رابط گزینش استان مازندران، گفت: استان مازندران طی سالهای اخیر در حوزه گزینش در سطح سازمان حفاظت محیط زیست جزو استانهای برتر بود که امیدواریم رابط جدید گزینش استان، روند موفقیت را همچنان حفظ کند.

وی وظیفه اصلی گزینش دستگاههای اجرایی را بررسی و تعیین صلاحیت اخلاقی، اعتقادی و سیاسی متقاضیان مشمول قانون گزینش قبل از ورود تا مرحله قطعیت اشتغال دانست که ضمن رعایت کیفیت و دقت، سرعت کار را در مراحل رسیدگی مدنظر قرار می دهند.

در پایان این جلسه از زحمات دو دهه تلاش هوشنگ شمس در سمت رابط گزینش استان مازندران تقدیر و حسین جعفریان به عنوان رابط جدید گزینش استان مازندران معرفی شد.

اشتراک این خبر در :