G-5TCVLYWN1F قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس
rss
منو

اخبار :

کد خبر : 172929 دسته بندی : اجتماعی, سلامت تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۱
× +

ساخت مرکز پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان در جویبار با کمک خیرین

کیاپرس / ساخت این پروژه با مجمع خیرین جویبار بوده و تجهیز آن نیز با مشارکت مجمع خیرین و دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام خواهد شد.

کیاپرس به نقل از روابط عمومی داشگاه علوم پزشکی مازندران  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از امضای تفاهم نامه ساخت مرکز پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان و آزمایشگاه مرجع در شهرستان جویبار خبر داد.

دکتر فرهاد غلامی در جلسه ای که به این منظور با حضور جمعی از خیرین و مسئولان حوزه سلامت جویبار برگزار شد، با بیان اینکه ساختمان این پروژه در زمین اهدایی خیر ارزشمند آقای رمضانعلی رحیمی در مساحت ۶۵۰ متر و سازه ۸۰۰ متر احداث خواهد شد تصریح کرد: ساخت این پروژه با مجمع خیرین جویبار بوده و تجهیز آن نیز با مشارکت مجمع خیرین و دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: سرطان سومین عامل مرگ در کشور است و احداث این مرکز اقدام بسیار خوبی در جهت پیشگیری، شناسایی و درمان سرطان می باشد.

دکتر غلامی با تاکید بر پیگیری لازم برای در اولویت قرار گرفتن این پروژه، گفت: به برکت انقلاب اسلامی، میانگین سن ابتلا به سرطان از ۵۷ سال اوایل انقلاب، اکنون به ۷۶ سال رسیده که نشان می دهد در  حوزه سلامت اقدامات موثری انجام شده است و امیدواریم این عدد را در سال های آتی به ۸۰ سال برسانیم.

اشتراک این خبر در :

Top
enemad-logo