کیاپرس /شهردار تهران گفت: در  ۳۵۳ محله تهران، سرای محله داریم باید خانه های سلامت را فعال کنیم تا با بهره گیری از ظرفیت موجود، خدمات مطلوب را به همشهریان ارائه کنیم.

به گزارش خبرنگار کیاپرس،علیرضا زاکانی شهردار تهران روزجمعه در مراسم اختتامیه بیست و چهارمین کنگره ملی و دهمین کنگره بین المللی پژوهش و فناوری دانشجویان علوم پزشکی کشور با اشاره به اینکه تهران در حوزه بهداشت نسبت به جاهای دیگر عقب افتادگی دارد، افزود: قرارشد با همکاری وزارت بهداشت در ۳۵۳ محله، خانه سلامت را طوری درست کنیم که خدمات در محلات به بهتربن نحو ارایه شود.

وی اظهاری امیدواری کرد که از ظرفیت های موجود برای ارتقا حوزه سلامت و بهداشت و ارایه آموزش های مناسب و ضروری، بهره کافی را ببربم.

زاکانی افزود: در حال حاضر در تعداد از سراهای محله ما خانه های سلامت وجود دارد و خدمت ارایه می کنند اما باید آن را توسعه دهیم.

وی ادامه داد: برای رسیدن به این هدف مهم، نیاز به همفکری بزرگوارانی مانند شما دانشجویان داریم و کمک فکری شما نخبگان می تواند به ما مدد برساند.

شهرداد تهران افزود: نکته دومی وجود دارد این است که ما را در اجرای این هدف نیاز به کمک داریم، به عبارتی برای نهادینه شدن آموزس های لازم و توجیه شدن مردم برای توجه به مولفه های سلامت، ما را یاری رسانند.

اشتراک این خبر در :