کیاپرس / نخستین جشنواره موشن گرافی با محوریت فعالیت های دامپزشکی و با اولویت بهداشتی و شناخت بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان در مازندران برگزار می شود.

به گزارش کیاپرس به نقل از  روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان مازندران دکتر حمزه آقاپور با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته دامپزشکی اداره کل دامپزشکی مازندران با همکاری شورای نظام دامپزشکی مازندران بمنظور اطلاع رسانی در حوزه سلامت و تامین امنیت غذایی با تاسی از شعار” ایمنی غذا از مزرعه تا سفره ” با مصرف فرآورده های خام دامی سالم و بهداشتی بعنوان ماده اولیه غذا ، به زبان ساده در عین حال تاثیرپذیر اقدام به برگزاری نخستین جشنواره موشن گرافی با محوریت فعالیت های دامپزشکی و با اولویت بهداشتی و شناخت بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان نماید.

وی در خصوص موضوع های ساخت آثار گفت: خدمات سازمان دامپزشکی کشور، نظارت های بهداشتی در مراکز عرضه، کشتارگاه ها و …، اردوهای جهادی، بیماری های دامی مانند تب کریمه و کنگو، تب برفکی، بروسلوز، آبله و …، اقدامات ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۲ دامپزشکی، نظارت بر واردات و صادرات فرآورده های خام دامی، آنفولانزای فوق حاد پرندگان، آنگارا و سایر بیماری های حوزه طیور، راه های تشخیص گوشت سالم، معرفی سامانه های سازمان دامپزشکی و…. از جمله موضوعاتی است که شرکت کنندگان می توانند آثار خود را بر اساس آن بسازند.

وی همچنین در خصوص مهلت ارسال آثار گفت: مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۱۳ مهرماه بوده و پس از ارزیابی توسط تیم داوران  در جشنواره استانی ۱۴ مهر با جوایز و هدایای ارزنده تقدیر و گواهی آن اهدا می گردد.

وی در پایان تصریح کرد شرکت کنندگان می توانند از طریق وب سایت رسمی اداره کل دامپزشکی مازندران با آدرس azandaran.ivo.ir/ZWNPo دستورالعمل های لازم را مطالعه و یا از طریق شماره های تماس ۰۱۱۳۳۳۴۴۹۰۶ و ۰۹۳۷۰۵۸۰۴۰۲ به اطلاعات موزد نیاز خود دست یابند.

اشتراک این خبر در :