پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

به گزارش کیاپرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دکتر سیدعباس موسوی ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان، از بیماران بستری عیادت و با برخی از پرسنل، پزشکان و پرستاران و رزیدنت های این بیمارستان نیز گفتگو کرد.
در این بازدید که رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران را دکتر روحانی زاده (معاون درمان) ، دکتر گدازنده (معاون آموزشی) و جمعی از اعضای هیات رییسه دانشگاه همراهی می کردند، بخش های مختلف این مرکز آموزشی درمانی مورد بازدید قرار گرفته و وی نحوه ی ارائه خدمت به گیرندگان خدمت و بیماران را نیز مورد بررسی قرار داد.
دکتر موسوی و تیم همراه وی در این بازدید ابتدا با حضور در بخش اورژانس بیمارستان روند ارایه خدمات به بیماران و همچنین سرعت انجام خدمات و رسیدگی به بیماران را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
رییس دانشگاه با توجه به میزان بالای مراجعات و تعداد بیماران به این مرکز ریفرال در استان و همچنین فضای فیزیکی فعلی و موجود اورژانس، بر لزوم تسریع تکمیل پروژه توسعه ای این بخش تاکید کرد.
وی سپس از بخش های ویژه این مرکز و همچنین بخش های داخلی، ارتوپدی، جراحی و جراحی زنان نیز بازدید کرد.
دکتر موسوی در این بازدید فرآیند های درمانی در اورژانس و بخش های مختلف بیمارستان را مورد بررسی قرار داده و نکات لازم را به مسئولان و پرسنل درمانی متذکر شد.
@kiapresse
آدرس سایت:
www.kiapress.ir

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :