پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – دبیر علمی کنگره ملی اختلالات عصبی، عضلانی و اسکلتی گفت: تاکنون ۸۰ چکیده مقاله به دبیر خانه این کنگره در دانشگاه علوم پزشکی بابل ارسال شده است.

هدی نقشینه با بیان اینکه کنگره ملی اختلالات عصبی، عضلانی و اسکلتی برای سومین سال متوالی است که به همت مرکز اختلالات حرکتی دانشگاه علوم پزشکی بابل درتاریخ ٢٣ و ٢۴ ابان ٩٧ در این دانشگاه برگزار خواهد شد بااشاره به اینکه دکتر کتابچی، دکتر قربانی و دکتر شهیدی سه مهمان برجسته این همایش خواهند بود،بیان داشت: به دبیر خانه این کنگره ۸۰ چکیده مقاله ارسال شده است، که ۲۹ مقاله برای ارائه به صورت سخنرانی و ٣٧ مورد به صورت پوستر پذیرفته شده است.

وی عنوان کرد: هدف اصلی این کنگره فراهم نمودن بستری برای جلب مشارکت علمی و پژوهشی متخصصین در حوزه های مختلف مرتبط با بیماریهای اسکلتی و عضلانی و متناسب سازی حوزه های پژوهشی با نیازهای جامعه بوده است.

دبیر علمی کنگره اذعان کرد: گروه های هدف این کنگره شامل پزشکان عمومی، ارتوپدی وبیومکانیک، روماتولوژی، طب سالمندی، طب فیزیک و توانبخشی، پرستاری سالمندی، سلامت جامعه، پرستاری توانبخشی و بیماریهای مغز و اعصاب می باشند.

وی بیان داشت: مزیت کنگره امسال سعی در جلب مشارکت همکاران در کلیه رشته های مرتبط است که به صورت تیمی در قبال بیماری های عضلانی اسکلتی فعالیت کنند تا فرایند تشخیص، درمان و پیشگیری هر چه مطلوب تر در مورد این بیماری ها به انجام برسد و می تواند زمینه ساز معرفی عملکرد علمی و پژوهشی مرکز تحقیقات اختلالات حرکتی دانشگاه علوم پزشکی بابل در سطح کشور شود.

استاد دانشگاه علوم پزشکی بابل تصریح کرد: حیطه های سخنرانی این همایش در زمینه نوروپاتی ها ی فشارنده و جدیدترین روش های درمان جراحی، اختلالات حرکتی در بیماریهای نوروواسکولار و نحوه ی رویکرد به اختلالات حرکتی است./مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :