امروز دوشنبه۳۰ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۸:۲۶
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ ،‌ ۱۱:۰۱

مازندران نگین گردشگری ایران است

انتشار: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۲۵:۴۱ |
کد خبر: 88846 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از مازندران به عنوان نگین و بهشت گردشگری ایران یاد کرد و گفت: این استان در تمام طول سال با انبوه گردشگران مواجه است. علیرضا یونسی صبح دوشنبه در رزمایش طرح زمستان پلیس راه با بیان اینکه پلیس از ماموریت های مختلفی از جمله برخورد […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از مازندران به عنوان نگین و بهشت گردشگری ایران یاد کرد و گفت: این استان در تمام طول سال با انبوه گردشگران مواجه است.

علیرضا یونسی صبح دوشنبه در رزمایش طرح زمستان پلیس راه با بیان اینکه پلیس از ماموریت های مختلفی از جمله برخورد با متخلفان و مرتکبین جرایم برخوردار است گفت: یکی از ماموریت های پلیس در حوزه نگهبانی و مراقبت از تردد در حوزه راهها است.

یونسی تصریح کرد: استان مازندران نگین و بهشت گردشگری ایران به شمار می رود و مردم از جای جای ایران اسلامی به استان سفر می کنند تا از زیبایی دل انگیر وط بیعت بی بدیل خدادای استفاده کنند.

وی افزود: برای فراهم کردن شادی و نشاط مردم، پلیس و راهور نقش بسیار ارزشمندی را ایفا می کند و در تمام طول سال شاهد حضور گردشگران زیادی هستیم که هم به معیشت و اقتصاد استان کمک می شود و هم شاهد خدمات رسانی مطلوب هستند.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1