پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : حسینعلی رضایی، صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری همایش بسیج و رسانه با بیان اینکه اهالی رسانه و صاحب‌نظران ارتباطات در همایش بسیج و رسانه حضور دارند، اظهار داشت: تدوین و ترویج گفتمان ولایت در رسانه‌ها با محوریت بسیج، از اهداف این همایش به شمار می‌رود.

خبرگزاری فارس: نخستین همایش بسیج و رسانه مازندران برگزار می‌شود

وی با اشاره به نقش بسیار مهم و تأثیرگذار بسیج و رسانه و رسانه بسیجی در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام اسلامی، افزود: باید از ظرفیت‌های بسیج رسانه در پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی به خوبی استفاده کنیم.

دبیر همایش بسیج و رسانه مازندران از تشکیل 6 کارگروه در این همایش خبر داد و خاطرنشان کرد: «بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری»، «بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی»، «بسیج، رسانه و مقابله با پدیده ماهواره»، «بسیج، رسانه و مقابله با اسلام آمریکایی»، «بسیج رسانه، عقلانیت و محاسبه‌گری در نظام اسلامی» و «بسیج، رسانه و مقابله با وهابیت» جزو مباحث کارگروه‌های همایش است.

مسئول معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه همایش استانی بسیج و رسانه یک ‌روزه برگزار می‌شود، بیان داشت: اسامی افرادی که با بسیج همکاری داشته‌اند، در حال جمع‌آوری است و بر حسب نوع تخصص، فعالیت و علاقمندی، افراد در هر یک از کارگروه‌ها فعالیت خواهند داشت.

رضایی با یادآوری اینکه سازمان بسیج رسانه متولی دعوت از رسانه‌های استان است، گفت: از افرادی که در بخش رسانه صاحب‌نظر بوده و تخصص‌شان در این حوزه است، به عنوان مسئولان کارگروه‌ها استفاده می‌شود.

به گفته وی، این همایش 20 آبان در مجتمع آموزشی غدیر سپاه کربلای مازندران برگزار می‌شود و هر ساله این همایش که محور آن مطالبات مقام معظم رهبری است، در سراسر استان‌ها برگزار و از فعالان عرصه رسانه بسیج تجلیل می‎شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :