پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
جزئیات حادثه تیراندازی منجر به قتل در ساری/ دستگیری قاتل در کمتر از چند ساعت

 

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری قاتل در کمتر از چند ساعت خبر داد و گفت: با تلاش بی‌وقفه ماموران، قاتل که در یکی از شهرستان‌ستان مخفی شده بود در کمتر از چند ساعت دستگیر و به قتل اعتراف کرد.

جزئیات  حادثه تیراندازی منجر به قتل در ساری/ دستگیری قاتل در کمتر از چند ساعت

به گزارش کیاپرس ، سرهنگ ناصرعلی صفرپور در تشریح این خبر، گفت: ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه روز گذشته، در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل در بلوار کشاورز ساری، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: برابر تحقیقات پلیسی، مشخص شد، سرنشینان یک خودروی پراید با تیراندازی به سمت یک دستگاه موتورسیلت با ۳ ترک نشین به سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری بیان کرد: بر اثر وقوع این جنایت که منجر به مرگ یکی از ترک‌نشینان ۱۹ ساله موتورسیکلت شد، ماموران انتظامی این فرماندهی با هدایت عملیاتی کارآگاهان پلیس آگاهی استان، اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری عاملان قتل آغاز کردند.

صفرپور تصریح کرد: با تلاش بی‌وقفه ماموران، قاتل که در یکی از شهرستان‌ستان مخفی شده بود در کمتر از چند ساعت دستگیر و به قتل اعتراف کرد.

وی انگیزه قاتل از ارتکاب به این جنایت را خصومت شخصی عنوان کرد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :