کیاپرس/نمایندگان دهمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران از فرهنگستان علوم پزشکی، سازمان نظام پزشکی و مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی در آستانه برگزاری این همایش با حضرت آیت‌الله جوادی آملی رییس بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسراء در شهر مقدس قم دیدار کردند.

به گزارشکیاپرس از روابط عمومی و امور بین‌الملل فرهنگستان علوم پزشکی، در این دیدار که شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ برگزار شد، آیت‌الله جوادی آملی ضمن استماع گزارش ارائه شده در باره همایش امسال رهنمودهایی را ارائه کردند.

دکتر امامی رضوی دبیر فرهنگستان پزشکی، دکتر لاریجانی رئیس مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی، دکتر پارسا دبیر علمی کنگره و دکتر شجاعی از اعضای کمیته علمی در این دیدار حضور داشتند.

دهمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران با شعار «اخلاق و مسئولیت اجتماعی»، و با محورهای اصلی «اخلاق در آموزش»، «اخلاق در ارائه خدمات سلامت»، «اخلاق در پژوهش» و «اخلاق در فناوری‌های نوین» به میزبانی مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی و سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری فرهنگستان علوم پزشکی، معاونت پرستاری وزارت بهداشت و بنیاد حکمت تاریخ و اخلاق پزشکی، از ۲۵ الی ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۸ الی ۱۷:۱۵ به صورت حضوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی باغ موزه انقلاب اسلامی دفاع مقدس برگزار می‌شود. شرکت در این کنگره دارای ۱۲ امتیاز بازآموزی و ۲ امتیاز فرهنگی ویژه اعضای هیات علمی می باشد

اشتراک این خبر در :