کیاپرس / مازندران رئیس کل دادگستری استان مازندران از ضرب‌الاجل دوماهه دستگاه قضایی استان برای رفع مشکلات جاده تقاطع کمربندی کیاسر خبر داد.

به گزارش کیاپرس از  روابط عمومی دادگستری مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری افزود: ورود به موضوع حقوق عامه و حفظ حقوق بیت المال از جمله وظایف قانونی دستگاه قضایی بوده و دادگستری کل استان مازندران نیز بر این موضوع توجه ویژه ای داشته است.

رئیس کل دادگستری استان مازندران ادامه داد: بنا به گزارشات رسیده و شکایات مردمی و اعتراض کارخانه ها و معادن در خصوص مشکلات راه دسترسی به جاده اصلی تقاطع کمربندی کیاسر، دستورات لازم برای حل مشکلات جاده دسترسی روستای چالو در بخش چهاردانگه صادر و در این راستا ضمن بازدید میدانی توسط مدعی العموم، جلسات متعددی نیز در این خصوص برگزار شده است.

حجت‌الاسلام اکبری تاکید کرد: با توجه به برخی اتفاقات از جمله فوت و جراحت چند نفر از اهالی منطقه و تخریب ادوات کشاورزی کشاورزان، یکی از دغدغه های دستگاه قضایی استان و مردم منطقه رفع نواقص این جاده دسترسی بوده که در این راستا مقرر شد دستگاه های اجرایی ذیربط از جمله اداره کل راه و شهر سازی استان با همکاری دیگر ادارات مرتبط و همراهی و تعامل کارخانه ها و معادن فعال در منطقه، ظرف مدت حداکثر دو ماه نسبت به اصلاح و ایمن سازی جاده مذکور منطبق بر استانداردهای جاده ای اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران خاطرنشان کرد: رییس حوزه قضایی بخش کیاسر نیز تا تکمیل و به سرانجام رسیدن این موضوع، نظارت کامل را داشته باشد تا از این طریق یکی از دغدغه های مهم مردم منطقه از باب حقوق عامه مرتفع شود.

اشتراک این خبر در :