کیاپرس / در پی تاکید‌ات مکرر رئیس قوه قضاییه مبنی بر برخورد قاطع با تخلفات درون دستگاهی، مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه طی روز‌های گذشته دادستان یکی از شهر‌های استان مازندران را بازداشت کرد.

کیاپرس از میزان در پی تاکید‌ات مکرر رئیس قوه قضاییه مبنی بر برخورد قاطع با تخلفات درون دستگاهی، مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه طی روز‌های گذشته دادستان یکی از شهر‌های استان مازندران را بازداشت کرد.

قابل ذکر است نهاد تحقیق و بازداشت فرد مورد اشاره مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه است که در راستای وظایف ذاتی خود و برخورد با تخلف درون دستگاهی به پرونده این فرد ورود و وی را بازداشت کرده است.

برای دادستان مورد اشاره پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات در این مورد ادامه دارد.

گفتنی است؛ کمتر از یک هفته از اظهارات حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جلسه شورایعالی قضایی، مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه دادستان یک شهر در استان مازندران را بازداشت کرد.

رئیس عدلیه در اظهارات خود پس از دیدار کارکنان دستگاه قضایی با رهبر انقلاب به صیانت از نیرو‌های دستگاه قضایی در مسائل اخلاقی و مالی اشاره کرده بود. محسنی اژه‌ای به شان و شئون دستگاه قضایی، قاضی، کارمند اشاره و عنوان کرده بود افراد باید شان و شئون سیستم قضایی را رعایت کنند تا افراد قلیل چهره جمعیت اکثر غریب به اتفاق دستگاه قضایی را مخدوش نکنند.

اشتراک این خبر در :