پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
استاندار مازندران رضایت مردم از مدیران را بسیار مهم دانست و گفت: مدیر باید به مردم خدمت کند و امانتدار و راستگو باشد و به هرحال با توجه تعاریف انجام شده، ممکن است تا هر لحظه یک مدیر عزل شود و یا تا زمانی که بنده هستم او نیز بماند و البته مدیر بومی و غیربومی هم برای فرقی ندارد و من نماینده عالی دولت در مازندران هستم و متعلق به هیچ گروهی نیستم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، محمد اسلامی بعد از ظهر امروز در حاشیه سفر به این شهرستان و بازدید از نیروگاه زباله‌سوز با ابراز نارضایتی از روند احداث نیروگاه زباله‌سوز نوشهر اظهار کرد: با شرایطی که روند احداث این نیروگاه دارد تا یک‌سال آینده هم به بهره‌برداری نمی‌رسد چه رسد به دهه فجر امسال که مدیران شهرستان نوشهر وعده می‌دهند.

وی افزود: نمره انضباط کارگاه نیروگاه زباله‌سوز نوشهر صفر است و مدیران در بازدید از زباله سوز نوشهر به جای پیشرفت فیزیکی به مسائل فنی نیروگاه زباله‌سوز نوشهر توجه کنند.

وی با تأکید بر اینکه محیط زیست اولویت مطلق مازندران است، تصریح کرد: توسعه مازندران را با حفظ محیط زیست می‌خواهیم و هر گونه فعالیتی که در امر توسعه مازندران باید صورت گیرد الزاما باید محیط زیست استان را پاک نگه داریم.

استاندار مازندران با اشاره سلامت انسا‌ن‌ها نباید به مخاطره بیفتد، تصریح کرد: زباله مهم‌ترین معضل مازندران است و یک سیستم تکنولوژی باید به‌کار گرفته شود تا پاسخگوی حل معضلات و مشکلات زباله مازندران باشد و ضایعات زیست‌محیطی حداقلی داشته باشد و انرژی برق هم تولید کند.

وی عنوان کرد: با تمهیداتی که انجام می‌شود و با تلاش همه مدیران، حمایت لازم را از پروژه نیروگاه زباله سوز نوشهر می‌کنیم تا تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

اسلامی اظهار کرد:  باید ظرفیت زباله‌سوزهای مازندران بیشتر از تولید متوسط زباله سالانه باشد تا پاسخگوی حل مشکل زباله در ایام پیک مسافر باشد.

وی افزود: در طول مسیر به سمت غرب مازندران وضعیت رهاسازی زباله ناراحت کننده بود و بنابراین باید زشتی‌های ناشی از زباله در مازندران پاکسازی شود.

استاندار مازندران ابراز کرد: مهم‌ترین ذخایر دریای مازندران به‌دلیل آلودگی‌های زیست محیطی و سرازیر شدن شیرابه‌ها به رودخانه‌ها و دریا از بین رفت و خود انسان این مشکلات را به وجود آورد و اقتصاد و معیشت دریا را با آلودگی‌های زیست محیطی از بین رفت.

وی درباره تغییرات مدیریتی در سطح استان، یادآور شد: ملاک ما شایسته سالاری است و هر مدیری که شایستگی لازم را داشته باشد، ابقا می‌شود.

اسلامی رضایت مردم از مدیران را بسیار مهم دانست و بیان کرد: مدیر باید به مردم خدمت کند و امانتدار و راستگو باشد و به هرحال با توجه تعاریف انجام شده، ممکن است تا هر لحظه یک مدیر عزل شود و یا تا زمانی که بنده هستم او نیز بماند و البته مدیر بومی و غیربومی هم برای فرقی ندارد و من نماینده عالی دولت در مازندران هستم و متعلق به هیچ گروهی نیستم.

وی گفت: از همه ظرفیت‌ها برای توسعه مازندران استفاده می‌کنیم.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :