کیاپرس / مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با اشاره به برنامه ریزیهای صورت گرفته در ایام نوروز گفت: به همین منظور ۱۸ دستگاه تانکرسیار آبرسان طی این ایام در حالت آماده باش قرار دارند.

بهزاد برارزاده با بیان اینکه این تانکرهای سیار به ظرفیت ۱۵۱۲ متر مکعب در طول ایام نوروز آماده آبرسانی به مناطق مختلف استان هستند گفت: سه دستگاه آب بسته بندی در شرق، مرکز و غرب استان به منظور استفاده در مواقع ضروری نیز مستقر شد.
او از تشکیل و تجهیز تیم های واکنش سریع در سطح شرکت به تعداد ۳ تیم ۲۴ نفره با هدف کسب اطمینان از انجام خدمات رسانی به موقع، افزود: در همین راستا انبار مدیریت بحران شرکت به اقلام و وسایل ضروری و مورد نیاز تجهیز شد.
مدیرعامل آبفامازندران با اشاره به بررسی و کنترل روزانه منابع تامین، مخازن ذخیره و شبکه های توزیع و تاسیسات و گندزدایی آب شرب در سطح استان تصریح کرد: همکاران مرکز ۱۲۲ نیز در طول ایام تعطیلات نوروز بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماسهای مردمی هستند.
برارزاده،آماده باش کامل همکاران حوزه برق و انرژی ، استقرار کشیک نگهبانان و اپراتور تاسیسات در تمامی اماکن و تاسیسات به منظور ارتقای سطح حفاظت فیزیکی، استفاده از مخازن قابل حمل ، نصب شعارهای مدیریت مصرف در قالب بروشور و بنر در مبادی ورودی شهرها از دیگر تدابیر اندیشیده شده در این ایام عنوان کرد.
او از تشکیل کمیته خدمات سفر در ستاد و شهرستان های تحت پوشش خبر داد و گفت: کشیک های اداری و عملیاتی در سطح ستاد و شهرستان ها نیز برای پاسخگویی شبانه روزی به هموطنان و مسافران نوروزی تشکیل شد.

اشتراک این خبر در :