پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس : با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان، وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار مازندران و مدیران ملی، استانی و شهرستانی، شرکت مازند گاز (صادکو) در شهرک صنعتی نکا افتتاح شد. ‎

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه حفظ وضع موجود واحدها و اشتغال آنها در دستور کار ویژه وزارت صمت است، افزود: فعال سازی ظرفیت تعطیل و همچنین ظرفیت خالی واحد صنعتی نیز در چارچوب همین برنامه پیگیری می شود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه شرکت مازند گاز بعد از ۱۱ سال مجددا به چرخه تولید بازگشته است و این اتفاق خوب در حوزه تولید شهرستان نکاء و اشتغال زایی آن موثر خواهد بود.

رحمانی با اشاره به اینکه امسال راه اندازی بیش از ۲ هزار واحد صنعتی راکد و غیر فعال در دستور کار است، گفت: استان مازندران در این بخش کارنامه قابل قبولی دارد و از ابتدای امسال بیش از ۷۰ واحد صنعتی مجدداً فعال شده‌اند.

وزیر صمت با اشاره به بازگشایی مجدد شرکت مازند گاز گفت: تولیدات این واحد بازار مصرف خود را دارند و امروز در فاز نخست این واحد بیش از ۱۰۰ نفر به کار برگشته و در فاز بعدی نیز برای ۴۰۰ نفر دیگر اشتغال زایی خواهد شد.

رحمانی تاکید کرد: بازگشت مجدد این واحد به عرصه تولید یک اقدام جهادی و یک پیروزی بزرگ در جنگ اقتصادی بوده که در سایه حمایت مسئولان استانی و پیگیری های مرتبط خوشبختانه چرخ تولید آن به حرکت درآمده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :