پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مرجع عالی‌قدر آیت‌الله العظمی نوری همدانی طی حکمی حجت‌الاسلام عبدالحسین بابایی را به‌عنوان نماینده خود در استان مازندران منصوب کردند.

در متن حکم آمده است: با توجه به درخواست مکرر برادران و خواهران ایمانی خطه ولایت‌مدار مازندران و به‌منظور ارتباط مستمر و تمشیت امور دینی مقلدین، حجت‌الاسلام عبد الحسین بابایی که از علمای خوشنام، انقلابی و مجاهد است را به‌عنوان نماینده خود در استان مازندران منصوب می‌کنم.

ایشان که مدت‌ها به خدمت شریعت غرا در آن سامان اشتغال داشته و دارای منزلت علمی و صلاحیت وافر هستند، مجاز بوده که در امور حسبیه و اخذ وجوه شرعیه از قبیل زکوات، کفارات و مظالم عباد متصدی شده و آنها را در مصارف مقرره شرعیه صرف کنند و لازم است نصف سهمین مبارکین را نزد اینجانب برای صرف در حوزه‌های علمیه ارسال کنند.

امیدواریم که ایشان با همه توان در خدمت‌گزاری به شرع انور و گره‌گشایی از کار مردم کوشیده و با همکاری علمای اعلام و اصحاب اندیشه و به واسطه ی ارتباط صمیمی با جوانان و سلوک مردمی با همگان ، در راه نیل به اهداف انقلاب اسلامی و سعادت معاد و معاش ملت مجاهده کرده تا در این دوران حساس که شیاطین عالم بر ربودن گوهر دین از کف مردم هم قسم شده‌اند، بتوان به رسالت الهی خود که همان مرزبانی و پاسداری از حریم دیانت امت اسلامی ست، عمل کرد.

بنا به اطلاع حاصله از دفتر این مرجع تقلید، مراسم افتتاحیه دفتر آیت‌الله نوری‌همدانی در مازندران متعاقباً به اطلاع مقلدان، ارادتمندان و عموم مردم شهید پرور خطه ولایت‌مدار مازندران می‌رسد./فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :