پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

به گزارش کیاپرس نقی کریمیان رییس هیات نجات غریق و غواصی مازندران ، گفت: جوان حدود ۱۷ ساله اهل سلمانشهر، ساعت ۱۷ دیروز در منطقه متل قو این شهرستان غرق شد و جان باخت.

وی افزود: این غریق به دلیل نداشتن جلیقه نجات و مهارت نداشتن به فن شنا گرفتار امواج سهمگین دریا شد و تلاش برای نجات این پسر جوان ۱۷ ساله موثر واقع نشد.

رییس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: جسد این غریق از دریا بیرون کشیده شد و به پزشکی قانونی شهرستان سلمانشهر تحویل داده شد.

کریمیان با بیان اینکه دو ماه گذشته دو نفر در آبهای ساحلی شهرهای بابلسر و سلمانشهر غرق شدند ، گفت: بیشترین جان باختگان وغرق شدگان پارسال در آب‌های ساحلی شهر‌های بابلسر، نور، نوشهر، محمودآباد و رامسر ثبت شده است.

علی عباسی مدیر کل پزشکی قانونی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، گفت:۹۹ نفر پارسال در دریا، رودخانه، سد، استخر و دریاچه غرق شدند که از این تعداد ۹۱ نفر مرد و بقیه زن بودند.

وی افزود: از این تعداد ۷۶ نفر در دریا، ۱۴ نفر در رودخانه، ۳ نفر در دریاچه مصنوعی و سد، ۲ نفر در استخر کشاورزی و چاه، استخر شنا، حوض یا حوضچه و سایر مکان‌ها هر کدام یک مورد هستند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :