پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : احمد حسین زادگان، استاندار مازندران عصر یکشنبه ۱۹ اسفند با حضور در مجتمع فرهنگی سینمایی و دبیرخانه جشنواره وارش با دبیر و مدیران بخش های مختلف این رویداد ملاقات کرد و در جریان آخرین فعالیت های برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش قرار گرفت. ‎

مجید حسین زادگان استاندار مازندران عصر یکشنبه ۱۹ اسفند با حضور در مجتمع فرهنگی سینمایی و دبیرخانه جشنواره وارش با دبیر و مدیران بخش های مختلف این رویداد ملاقات کرد و در جریان آخرین فعالیت های برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش قرار گرفت .

در این دیدار مهدی قربانپور دبیر جشنواره ضمن تشریح فعالیت های دبیرخانه؛ استاندار را در جریان چگونگی جذب آثار و مشارکت جوانان علاقه مند و همچنین حضور فیلمسازان داخلی و خارجی در این جشنواره قرار داد.

مجید حسین زادگان استاندار مازندران نیز برگزاری این جشنواره را یک جریان فرهنگی مهم و اتفاق تاریخی برای استان مازندران برشمرد و از همه دستگاه ها شهری و استانی خواست در کنار جشنواره باشند.

در این دیدار دکتر محمود شالویی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و جمعی از مسئولین شهری حضورداستند .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :