پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: نماینده مردم بابلسر در مجلس از وزیر کشور خواست تا به استاندار مازندران اعلام کند که آلودگی امروز محیط زیست، سفیر مرگ فرزندان ما در آینده است. به این بحران خاتمه دهید.

ولی الله نانواکناری در تذکر شفاهی جلسه نوبت بعداز ظهر مجلس اظهار کرد: امروز بار دیگر جهان شاهد ظهور میلیتاریسم سخیف و اشرافی گری فاشیستی در کشور آمریکا هستیم، مردم سلحشور ایران ضمن محکومیت عدم پایبندی رژیم آمریکا به تعهدات برجام، به رئیس جمهور خودشیفته آمریکا توصیه می کند به تعقل گرایی گرایش آورده و با تصمیمات کور خود دنیا را به هرج و مرج نکشاند و بداند تهدیدات میان تهی، خللی در اراده مردم مسلمان ایران رقم نمی زند.

وی در تذکری به وزیر ورزش گفت: اقدام غیر عادلانه در توزیع منابع دولتی در مورد رشته‌های ورزشی خصوصا رشته فوتبال و باشگاه‌هایی که در لیگ برتر از منابع دولتی استفاده می‌کنند، متاسفانه هیچ نظارتی به عملکرد آن ها نیست، چرا در واگذاری به بخش خصوصی وزارت ورزش اقدام نمی کند؟

نماینده مردم بابلسر همچنین در تذکری به وزیر کشور گفت: اهالی استان مازندران نگران دپوی زباله در نواحی شرقی شهرستان های بابلسر و فریدون‌کنار هستند، همچنین دفن غیر بهداشتی زباله در بالادست سد هراز و آمل، فاجعه ای بهداشتی است. از آقای وزیر انتظار داریم تا به استاندار مازندارن اعلام کند تا آلودگی‌های امروز محیط زیست سفیر مرگ فرزندان ما در آینده است. به این بحران خاتمه دهید نکند تکرار استان خوزستان را در مازندران آن هم با بیماری‌های واگیردار شاهد باشیم.ایسنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :