امروز جمعه۲۹ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲:۲۶
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ ،‌ ۱۰:۲۸

شورای امنیت آزمایش موشکی ایران را بررسی می کند

انتشار: سه شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ / ساعت ۰۹:۴۲:۵۰ |
کد خبر: 77036 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیاپرس:شورای امنیت در واکنش به ادعای رسانه های خارجی مبنی بر اقدام ایران به انجام یک آزمایش موشکی جدید، امروز سه شنبه تشکیل جلسه می دهد.  به نقل از اسپوتنیک، منابع آگاه می گویند که شورای امنیت سازمان ملل متحد قصد دارد آزمایش موشکی اخیر ایران را در جلسه امروز سه […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس:شورای امنیت در واکنش به ادعای رسانه های خارجی مبنی بر اقدام ایران به انجام یک آزمایش موشکی جدید، امروز سه شنبه تشکیل جلسه می دهد.

 به نقل از اسپوتنیک، منابع آگاه می گویند که شورای امنیت سازمان ملل متحد قصد دارد آزمایش موشکی اخیر ایران را در جلسه امروز سه شنبه خود مورد بحث و بررسی قرار دهد.

در واقع، شورای امنیت امروز جلسه ای را با حضور «استفان دی میستورا» نماینده دائم سازمان ملل در امور سوریه با هدف بررسی بحران این کشور برگزار می کند، حال آنکه گفته می شود در این جلسه به موضوع آزمایش موشکی ایران هم پرداخته می شود.

گفتنی است که یکشنبه گذشته رسانه های خارجی مدعی شدند که ایران یک موشک بالستیک میان برد را در نزدیکی شهر سمنان واقع در ۲۲۵ کیلومتری شهر تهران، مورد آزمایش قرار داده است.

مطابق با قطعنامه شماره ۲۲۳۱ شورای امنیت که در سال ۲۰۱۵ تصویب شد، قرار شد که تحریم های سازمان ملل علیه ایران در راستای عمل به توافق هسته ای (برجام) لغو شود حال آنکه کشورهای غربی با طرح ادعاهایی نظیر نقض حقوق بشر و آزمایش های موشکی، در صدد کارشکنی هستند.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام