پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه پیکر ۴۳ نفر از ۴۸ فوتی شناساسی شده و به خانواده‌ها تحویل داده شده است، گفت: ۵ نفر نیز در نهایت پیکرهایشان پیدا نشد و به صورت شفاهی به خانواده‌ها مفقودالاثر بودنشان اطلاع داده شد.

اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه پیکر ۴۳ نفر از ۴۸ فوتی شناساسی شده و به خانواده‌ها تحویل داده شده است، اظهار داشت: ۵ نفر نیز در نهایت پیکرهایشان پیدا نشد و به صورت شفاهی به خانواده‌ها مفقودالاثر بودنشان اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه اعلام مکتوب و رسمی توسط دادستان سمنان به خانواده‌های مفقودان این حادثه اعلام می‌شود، افزود: این یک روند قضایی است که باید طی شده و به صورت رسمی به خانواده‌ها اعلام شود.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مفهوم اعلام مفقودی به خانواده‌ها این است که به صورت رسمی فوت شده محسوب می‌شود، گفت: فوت شدن این افراد قطعی است ولی فقط پیکرهای آن‌ها پیدا نشده است.

جبارزاده با تاکید بر اینکه تمامی قوانینی که مشمول خانواده‌های فوت شده اعلامی است مشمول خانواده‌های مفقود‌الاثر هم می‌شود، تصریح کرد: برای این ۵ مفقودالاثر در کنار ۴۳ پیکر دفن شده این حادثه یادمان احداث خواهد شد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :