پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

ابراهیم حسین‌ خانی روز دوشنبه دوم فروردین ماه امسال در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، با اشاره به افزایش ۳۵ درصدی مراجعه کنندگان به اورژانس مازندران نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت:در تعطیلات نوروزی ۱۳۴ دستگاه آمبولانس در سطح استان فعال است.

وی بیان کرد: در سه روز گذشته ۹۶۷ مأموریت فوریت پزشکی از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام شد که از این تعداد ۶۶۸ مورد خدمات غیرتصادفی و ۲۹۹ مورد خدمات تصادفی بوده است.

بازرس ویژه کمیته بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه ۱۶ کمپ سلامت برای ایام نوروز در استان فعال است، تصریح کرد: ۵۱ پایگاه بهداشت و سلامت جاده‌ای، ۲۷ پایگاه بهداشت و سلامت شهری و یک فروند بالگرد برای ارائه خدمات در زمان بروز حوادث در سطح مازندران فعالیت دارند.

حسین خانی یادآور شد: همچنین  تمامی آزمایشگاه‌های مازندران نیز در صورت نیاز آماده خدمات‌رسانی به هم‌استانی‌ها و مسافران نوروزی هستند.

وی به انجام یک هزار و ۱۲۹ بازدید از مراکز و اماکن بهداشتی سطح مازندران از ۲۹ اسفند ۹۴ تاکنون اشاره کرد و افزود: طی این مدت ۹۹۴ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در استان کشف و امحا شد.

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :