پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

ذکریا اشکپور با اشاره به اینکه فردی با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مازندران تماس گرفت و شرح حال یک بیمار را به همکاران ارتباط داد، عنوان کرد: مأموران اورژانس مازندران با پیر زنی ۷۰ ساله که از ناحیه سر دچار زخم عمیق بود مواجه شدند.

اشکپور با عنوان به اینکه مأموران اورژانس قائم‌شهر به محض حضور در منزل بیمار با بوی تعفن بسیار شدید و مشمئز کننده مواجه شدند، گفت: همکاران اورژانس دلیل بوی بد را عفونت شدید زخم ناحیه سر پیرزن دانستند که به گفته همکاران همسر وی مدت‌ها از جادوگران برای مداوای سر وی استفاده می‌کرد.

وی یادآور شد: از آنجایی که همسایگان به دلیل بوی تعفن شدید قادر به نزدیک شدن و کمک نشدند، آمبولانس کمکی درخواست شد و پایگاه ۷ تیر قائمشهر به محل مورد نظر اعزام شد.

سخنگوی اورژانس مازندران با بیان اینکه این پیرزن ۷۰ ساله با شوهرش تنها در منزل استیجاری در مطهری محله قائم‌شهر زندگی می‌کرد، ادامه داد: این مصدوم پس از انجام اقدامات اولیه پیش بیمارستانی به بیمارستان رازی قائم‌شهر منتقل شد.

وی با بیان اینکه همکاران اورژانس قائم‌شهر با استشمام قهوه توانستند اندکی از خاطره بوی بسیار بد این ماموریت بکاهند، اشاره کرد: لازم به ذکر است وحید نیکخواه، نیما تقی زاده، مصطفی برزگر و ولی غلامی این ماموریت ویژه را انجام دادند.

منبع: ایسنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :