پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

در مراسمی با حضور مسئولان استانی و وزارت نفت، ارسلان رحیمی به عنوان مدیر تراز انقلاب در جشنواره شهید رجایی معرفی و از تلاش‎های وی قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال، مشاور وزیر و فرمانده بسیج وزارت نفت در آئین اهدای لوح مدیر تراز انقلابی به مدیر منطقه شمال با اشاره به اهمیت جاری شدن منش و سیره زندگی و فعالیت بسیجیان در شرایط امروز کشور و جامعه، افزود: روحیه بسیجی یعنی نباید صرفا برای ادای تکلیف کار کنیم.

دکتر فلاح افزود: هرچقدر تفکر و روحیه بسیجی در متن جامعه پررنگ‎تر شود، مشکلات و موانع کمرنگ‎تر می‎شود و هرجا در زندگی به ما سخت می‎گذرد باید بدانیم که حتما جایی کم‎کاری کرده‌ایم.

وی تحقق اقتصاد بدون نفت را نیاز امروز کشور دانست و افزود: برای رسیدن به این هدف متعالی باید با روحیه جهادی و بسیجی تلاش کنیم.

فرمانده حوزه بسیج شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران نیز نیاز امروز کشور را تفکر بسیجی و جهادی دانست و بر اهمیت این اعتقاد در پیشرفت امور تاکید کرد.

حسین حیدری اهتمام ویژه بسیج شرکت بر توجه به مولفه‎های جهادی را ملاک انتخاب مدیر تراز انقلاب در صنعت انتقال نفت برشمرد و افزود: با بررسی این معیارها تصمیم به انتخاب و معرفی مدیر منطقه شمال برای این عنوان ارزشمند گرفتیم.

فرمانده بسیج ادارات سپاه کربلای مازندران نیز در این مراسم تفسیر بسیج را منبعث از قرآن کریم و اعتقادات ملت ایران دانست و تاکید کرد: هرجا نگاه بسیجی و تلاش جهادی حاکم بود، موانع نیز برطرف شد.

سرهنگ نجفی در سخنانی مدیر منطقه شمال را برخوردار از روحیه انقلابی و جهادی توصیف کرد و گفت: تفکر جهادی یعنی مدیران و مسئولان جلودار و پیشتاز میدان کار و تلاش باشند، همچنان که پرچمدار این تفکر اصیل در سال‏های گذشته سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی بود.

ارسلان رحیمی مدیر منطقه شمال نیز با بیان اینکه همه موفقیت‎های منطقه شمال مرهون همت والا و روحیه خستگی‎ناپذیر کارکنان این منطقه است، مسئولیت‎پذیری، دانش فنی، تلاش جهادی، ایمان به یاری خدا، اعتماد دوسویه و اعتقاد به کار تیمی را دلایل کسب این موفقیت دانست.

رحیمی حضور شبانه‎روزی حتی در روزهای تعطیل عید نوروز، عید فطر و … در پروژه‎های خطیر و حساس منطقه را نشانه اخلاص این پرسنل دانست و گفت: ما این موفقیت و افتخار را آغاز یک راه و به منزله سنگین‎تر شدن مسئولیت و خدمت‎رسانی بیشتر می‎دانیم.

این مسئول، انقلابی بودن را وظیفه‎ای والاتر از همه عناوین و مسئولیت‎ها برشمرد و گفت: هرجا که هستیم و به هر رده‎ای از سازمان که تعلق داریم، باید به گونه‎ای تلاش کنیم که در برابر وجدان خود و خون شهدا شرمنده نباشیم.

در این مراسم به پاس تلاش‎های خالصانه و اقدامات شایسته ارسلان رحیمی لوح یادبود “مدیر تراز انقلاب” با حضور مسئولان استانی و وزارت نفت به وی اهدا شد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :