پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

اقلام و تجهیزات مورد نیاز جهت پیشگیری از کرونا به دانشگاه‌های علوم پزشکی ارسال شده است رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با اشاره به تامین و ارسال اقلام مورد نیاز مراکز درمانی جهت پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: تمهیدات لازم در خصوص تامین ماسک و سایر اقلام در نظر گرفته شده است و جای هیچ نگرانی نیست.

به گزارش وبدا، دکتر مهدی یوسفی درخصوص اقلام ارسالی مورد نیاز  مقابله با کرونا به مراکز درمانی و دانشگاه‌های علوم پزشکی اظهار داشت: بر اساس  اعلام نیاز  سازمان اورژانس کشور و بنابر دستور وزیر بهداشت، از هفته گذشته لوازم مصرفی  توسط هیات امنا تهیه و ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه اقلام مورد نیاز ابتدا به استان‌های قم، گیلان، اراک و شیراز ارسال شده است، افزود: اقلام مصرفی ارسال شده شامل تعداد زیادی دستکش یکبار مصرف، ماسک جراحی، گان ضد آب، محلول ضد عفونی کننده، عینک(شیلد صورت)، پیش بند نایلونی، روکش کفش،  لباس یک پارچه، ست ppc ، ماسک n95 و … بوده است.

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران افزود: کیت‌‌های محافظت فردی به  دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، ایران، مازندران، بابل، کاشان،ساوه، خمین، اراک، هرمزگان، زنجان، جهرم و … نیز بنابر اعلام سازمان اورژانس کشور و دستور وزیر بهداشت ارسال شده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :