پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس : احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران نیز دقایق قبل با حضور در شعبه اخذ رای در امامزاده یحیی ساری رای خود را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران گفت: حضور مردم موجب سرافکندگی دشمن خواهد شد.

استاندار مازندران پس از شرکت در انتخابات: حضور مردم موجب سرافکندگی دشمن خواهد شد

 احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران نیز دقایق قبل با حضور در شعبه اخذ رای در امامزاده یحیی ساری رای خود را به صندوق انداخت.

استاندار مازندران پس از اخذ رای با تشکر از همه کسانی که در این انتخابات  تلاش دارند، گفت: انتخابات مظهر خودباوی مردم است و مسؤولان همه جایگاه‌ها را با انتخاب مستقیم وغیرمستقیم مردم کسب کردند.

وی گفت: اگر احیانا گلایه‌های در فرآیند کارها است دلیل نمی‌شود که مردم حضور خود رای ندهند و فرآیند برگزاری انتخابات توسط خود مردم صورت می‌گیرد و با حضور مردم دشمن بار دیگر مایوس خواهد شد و حضور مردم موجب سرافکندگی دشمن خواهد شد.

حسین‌زادگان اظهار کرد: ۵۸ هزار نفر در فرایند برگزاری انتخابات بکارگیری شدند، ۶۶۴ صندوق شعبه سیار در استان مازندران پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: در حوزه فناوری به این دلیل که انتخابات احزار هویت الکترونیکی مردم را در اختیار داریم، ۳ هزار دستگاه الکترونیکی در انتخابات تدارک دیده شده است.

حسین زادگان اضافه کرد: ۱۰ هزار نیرو بازرسی برای انتخاب شدند، آموزش‌های لازم در همه سطوح دیده شده در این انتخابات بازرسی ویژه داریم و خودمان هم به صورت بازرسان پنهان در شهرستان‌ها انتخاب کردیم.

وی یادآور شد: از کاندیدا و مردم که در ستادهای انتخاباتی شور شوق داشتند باید تشکر کنیم.

استاندار مازندران با اعلام اینکه بد اخلاقی‌های انتخاباتی در استان رصد شده است، افزود: برخی کمپین‌ها در جهت مایوس کردن مردم برای انتخابات هم ایجاد شده بود که عوامل آنها شناسایی و احضار شدند و پرونده‌ای برای افراد متخلف تشکیل شده است.

وی اضافه کرد: از مردم انتظار داریم با کسانی که قرار است در فرایند طبیعی انتخابات اخلال ایجاد کنند با دستگاه امنیتی همکاری کنند.

حسین‌زادگان با اعلام اینکه انتخابات آرامی تا این لحظه داشتیم و در گذشته هم اینگونه در استان سابقه داشته است، افزود: هر انتخاباتی که مردم کنند نتیجه انتخابات را با وجود اختلاف سلایقی بپذیریم.

انتهای پیام/۳۱۴۱/ج

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :