پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

‌کیاپرس – معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: ۲۷ درصد کلاس های درس استان غیراستاندارد بوده و نیاز است وزارت آموزش و پرورش در این زمینه توجه ویژه ای داشته باشند.

احمد حسین زادگان پیش ازظهر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران با حضور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به وجود ۲۷ درصد کلاس های غیراستاندارد در استان گفت: آموزش و پرورش مبنای توسعه هر جامعه ای محسوب می شود و نیاز است توجه ویژه ای به آن شود.

وی گفت: کمبود نیروی انسانی یکی از مهم ترین دغدغه شورای آموزش و پرورش در مازندران است که نیاز است این‌مشکل در حوزه مدارس فنی و حرفه ای و کارودانش رفع شود وبا توجه به آغاز سال تحصیلی باید تلاش شود تا مدرسه ای بدون معلم‌ نماند.

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت نیز اظهار داشت: نباید آموزش و پرورش دغدغه ساعت و کلاس داشته باشد و نیاز است وزارت آموزش و پرورش کمبود نیروی انسانی در مدارس فنی و حرفه ای و کارودانش را رفع کند.

وی ادامه داد: کیفیت در جذب نیرو نباید فدای کمیت شود و نیاز است در بکار گیری نیروها هر چند کمبود نیرو داریم باید دقت شود.

وی گفت: تا سال ۱۴۰۰ حدود ۱۲ هزار نیرو بازنشسته فرهنگی در استان خواهیم داشت و باید از الان به فکر جذب نیروی با کیفیت بالا باشیم زیرا این تعداد بازنشسته یک نگرانی عجیب است./مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :