پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
قصرها و قلعه هایی که هتل شده اند‎ کیاپرس مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به ۱۵۷ پروژه نیمه‌تمام گردشگری گفت: این پروژه‌ها برای تکمیل به حدود دو هزار ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت نیاز دارند.

 دلاور بزرگ‌نیا شامگاه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به اینکه گردشگری، یک فرصت ممتاز در استان برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی است، گفت: با توجه به اقبالی که برای سرمایه‌گذاری طرح‌های گردشگری در استان وجود دارد، در سال ۹۵ حدود ۱۲۵ میلیارد تومان پذیرش داشته‌ایم که تفاوت این ارقام با نیاز تکمیل طرح‌های نیمه تمام بسیار زیاد و معنادار است.

مدیرکل گردشگری مازندران، تحقق این رقم را  یکی از جدی‌ترین فرصت‌های اشتغال برشمرد و افزود: با این امر، حدود ۲۷ هزار شغل ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه فضای سهم‌بری بیشتر چانه‌زنی است، بر مشخص شدن سهم سازمان گردشگری از کل تسهیلات ارائه شده توسط بانک‌ها تأکید کرد.

بزرگ‌نیا با بیان ایتکه زمان فعلی دوره بازپرداخت‌ها حدود ده سال است، افزایش این دوره را تا حداقل ۱۵ سال درخواست کرد و افزود: ما در بخش گردشگری با دیگر حوزه‌ها فاصله داریم و باید گردشگری را در یک پکیج مشاهده کنیم.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :