پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
دوربین‌های مداربسته بازار نرگسیه شهر ساری تصویر زن شیک‌پوشی را شکار کردند که عاشق سرقت انگشترهای گران‌قیمت بود.

به گزارش کیا پرس دوربین‌های مداربسته بازار نرگسیه شهر ساری تصویر زن شیک‌پوشی را شکار کردند که عاشق سرقت انگشتر‌های گران‌قیمت بود.

مأموران پلیس با توجه به اظهارات مطرح شده از سوی طلافروش‌ها و کشف راز سرقت‌ها به تحقیق دراین باره پرداختند.

آنها در جریان بازبینی دوربین‌های مداربسته موجود در جواهر فروشی‌ها، ردی از یک زن را در تمام طلافروشی‌های مورد نظر به‌دست آوردند و بدین ترتیب تجسس‌ها برای به‌دست آوردن ردی از سارق ناشناس آغاز شد.

این درحالی بود که کارآگاهان همزمان با تحقیقات تخصصی، برای به دام انداختن وی تله‌گذاری هم کردند و به تمامی طلافروش‌ها در این باره هشدار دادند و ضمن اینکه تصاویر این زن نیز در اختیار طلافروش‌ها قرار گرفت.

سرانجام یکی از طلافروش‌های بازار ساری به محض ورود یک زن شیک‌پوش به مغازه‌اش بلافاصله او را شناسایی کرد و بدون اینکه سارق حرفه‌ای متوجه ماجرا شود، در فرصتی مناسب پلیس را با خبر کرد. مأموران نیز او را بازداشت کردند و پس از انتقال متهم به کلانتری ۱۱ ساری تحقیقات تخصصی از او آغاز شد.

main-image

این زن در بازجویی‌های مقدماتی سعی داشت خود را بی‌گناه نشان دهد اما پس از انتقال به اداره آگاهی و مشاهده تصاویرش، چاره‌‌ای جز بیان حقیقت ندید.

سرهنگ زید‌الله کاظمی فرمانده انتظامی شهرستان ساری در این باره به خبرنگار ما گفت: سارق حرفه‌ای در بازجویی‌ها، تاکنون به هفت فقره سرقت انگشترهای گران‌قیمت از طلافروشی‌ها اعتراف کرده است.

با توجه به این اعتراف‌ها و از آنجا که احتمال داده می‌شود وی در سرقت‌های دیگری نیز دست داشته باشد، تحقیقات تخصصی دراین باره همچنان ادامه دارد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :