پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

تیم فوتبال اتلتیکومادرید در تاریخ هشتم خرداد ماه در سن سیرو در دیدار پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید دیدار خواهد کرد.

لیونل مسی در گفتگو با ای اس پی ان اظهار داشت:روشن است که مردم بارسلون دوست ندارند رئال مادرید هیچ جامی را ببرد. من واقعا خوشحال می شوم اگر اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال پیروز شود. آنچه اتلتیکو تا به الان انجام داده ارزشمند بوده  و باید بگویم شکست این تیم ساده نیست. آنها حریف سرسختی هستند و دیه گو سیمئونه به خاطر عملکردش شایسته قدردانی است.

مسی در خصوص حذف بارسا از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با شکست در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اتلتیکومادرید گفت: حذف از لیگ قهرمانان اروپا یک ضربه سخت بود. ما در نیمه نخست خیلی بهتر از اتلتیکو بودیم که می توانست در نتیجه بازی تاثیرگذار باشد. بازی برگشت در ویسنته کالدرون هم خیلی پیچیده بود.

وی افزود: خیلی خوب است که بتوانیم رقابتهای این فصل را با قهرمانی لالیگا و جام حذفی به پایان ببریم. می دانیم که این ساده نیست. ما دو فینال پیش رو داریم، یکی در لالیگا و یکی در جام حذفی. امتیازات فراوانی را در لالیگا از دست دادیم اما به موقع برگشتیم. هنوز همه چیز در دستان خود ماست./مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :