پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
 ۴ کشته در پی تصادف مرگ بار دو پراید در شیرازtasadof-95-2-10-1
دو خودرو پژو و یک دستگاه پراید در نزدیکی روستای تلوکلا با هم به شدت برخورد کردند که در این تصادف مرگبار ۲ نفر در دم جان باخته و یک نفر نیز حال وخیمی داشته و به بیمارستانی در ساری اعزام شده و همچنین ۵ سرنشین دیگر این سه خودرو نیز مصدوم شدند.

بعدازظهر جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در محور ساری کیاسر در محدوده ی بخش چهاردانگه سه خودرو در یک تصادف خونین با هم هم برخورد کردند.

بخشدار چهاردانگه در این باره گفت: بعدازظهر امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ حدود ساعت ۱۶:۲۰ در محور ساری – کیاسر در نزدیکی عبور روستای تلوکلا تصادف خونینی باعث کشته و مجروح شدن ۸ نفر در تصادف بین سه خودرو شد.

وی در ادامه گفت: دو خودرو پژو ۲۰۶ و ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی پراید در نزدیکی روستای تلوکلا با هم به شدت برخورد کردند که در این تصادف مرگبار ۲ نفر در دم جان باخته و یک نفر نیز حال وخیمی داشته و به بیمارستانی در ساری اعزام شده و همچنین ۵ سرنشین دیگر این سه خودرو نیز مصدوم شدند.

بخشدار چهاردانگه در ادامه عنوان کرد: این سه خودرو از مسافران سمنان و دامغان در منطقه بودند که به دلیل مه غلیظی که طی امروز در منطقه حاکم بود و نداشتن دید کافی و سرعت زیاد به شدت با هم برخورد کردند.

امینی خاطر نشان کرد که متاسفانه حدود ۳۵ کیلومتر از محور ساری – کیاسر در بخش چهاردانگه مه گیر بوده و طی برنامه حدود ۲٫۵ کیلومتر از این مسیر معبر گذاری شده و همچنین ۶ کیلومتر دیگر نیز در دستور کار وزارت راه قرار دارد که شایسته است برای جلوگیری از اینگونه تصادفات مرگبار این عملیات معبر گذاری تسریع گردد.

 

tasadof-95-2-10-2 tasadof-95-2-10-3 tasadof-95-2-10-4

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :