پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
خبرگزاری فارس: گردشگری تعالی بخش در مازندران پیگیری می‌شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران در جلسه شورای فرهنگی عمومی  استان، از تشکیل هشت کارگروه در ارتباط با توسعه فرهنگ اسلامی با محوریت سپاه کربلای مازندران خبر داد و گفت: در این کارگروه راهکارها به صورت عملیاتی پیگیری و اجرایی می‌شود.
محمدحسین بابایی  یکی از وظایف سپاه در کشور پاسداری و صیانت از دستاورد کشور دانست و اظهار داشت: برای مقابله با فرهنگ غلط دشمن باید برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

وی، خاطرنشان کرد: سپاه در بین همه اقشار مجامعی را در دستور کار دارد و این مجمع در استان نیز قابل تسریع است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: برای توسعه فرهنگ اسلامی باید به صورت عملیاتی اقدام کرد.

وی گفت: برای توسعه فرهنگ اسلامی باید اقدام عملی در دستور کار قرار گیرد و این ظرفیت در بسیج استان وجود دارد.

بابایی در ادامه از برنامه‌ریزی برای توسعه گردشگری تعالی بخش در استان مازندران با همکاری سپاه و اداره کل میراث فرهنگی مازندران خبر داد و افزود: در برنامه مشترک تلاش داریم تا قابلیت‌های فرهنگی برجسته مازندران را از مرزهای ورودی مازندران برجسته و در اختیار مسافران و گردشگران قرار دهیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با علام اینکه مازندران دیار علویان است،افزود: مفاخری ارزشمندی در مازندران وجود دارند که نیاز به معرفی بیشتر است و این موارد نیز در کارگروه سپاه پیگیری می‎شود.

وی در پایان خواستار استفاده فرهنگی مناسب از مواهب خدادادی مازندران شد و ابراز داشت: توسعه فرهنگ اسلامی باید در کنار مواهب خدادادی طرح‌ریزی شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :