پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به وقوع زلزله در این استان گفت: به منظور کاهش استرس در بین دانشجویان اسکان موقت در فضاهای غیرخوابگاه فراهم شده است.

به گزارش وبدا، دکتررضا افضلی‌پور با اشاره به زمین لرزه بامداد ۱۱ تیرماه در منطقه‌ای از شهرستان بندرلنگه که شدت آن در مرکزاستان نیز احساس شده است، گفت: در همان ساعت اولیه ارزیابی از سلامت دانشجویان خوابگاهی صورت گرفته شده است که خوشبختانه همه دانشجویان در سلامت به سر می‌برند و فقط کمی دچار استرس شده‌اند.
افضلی پور افزود: در ساعت اولیه مدیریت بحران در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شده است و ارائه خدمات رسانی رفاهی به دانشجویان مورد بررسی قرار گرفت تا تمهیدات برای رفاه دانشجویان در این شرایط فراهم شود.
وی یادآور شد: سلف دانشکده پیراپزشکی با توجه به نزدیکی به خوابگاه دخترانه کوثر برای اسکان موقت دانشجویان دختر درنظر گرفته شده است و دانشجویان در این مکان اسکان داده شده‌اند.
وی افزود: سلف سرویس مرکزی و سالن پردیس نیز برای دانشجویان پسر در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز بتوانیم از آن مکان‌ها استفاده نماییم.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :