پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کشف ۳۰ تن چوب جنگلی قاچاق در سوادکوه شمالی

کیاپرس : جانشین انتظامی استان مازندران از توقیف ۳ دستگاه کامیون حامل ۳۰ تن چوب جنگلی قاچاق در شهرستان سوادکوه شمالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سید موسی حسینی با بیان اینکه ایجاد خسارت به منابع ملی مطابق قانون جرم تلقی می‌شود، اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران با اشراف اطلاعاتی از قاچاق چوب های جنگلی در شهرستان سوادکوه شمالی باخبر شدند.

وی در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی و رئیس یگان حفاظت منابع طبیعی در سطح حوزه استحفاظی شهرستان سوادکوه شمالی به ۳ دستگاه کامیون باری حامل چوب مشکوک و آن را توقیف کردند.

جانشین انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این خودروها، ۳۰ تن چوب جنگلی قاچاق را کشف و در این رابطه ۳ متهم نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش چوب های مکشوفه را ۱۲ میلیارد ریال برآورد کردند.

حسینی با بیان اینکه چوب های جنگلی کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان سوادکوه شمالی تحویل شد، خاطرنشان کرد: خودروهای توقیفی پس از تخلیه چوب های قاچاق به پارکینگ منتقل و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.ایسنا

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :