پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

رقابت ۵۰ هزار و ۷۷۷ مازندرانی در کنکور/ ۲۷۱۳ داوطلب در دانشگاه مازندران

کیاپرس : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران از رقابت ۵۰ هزار و ۷۷۷ داوطلب آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در استان مازندران خبر داد و گفت: ۲۷۱۳ داوطلب مرد و زن در پردیس دانشگاه مازندران به رقابت خواهند پرداخت.

رحمت عباس نژاد با اشاره به اینکه تعداد داوطلبان آزمون سراسری در استان مازندران، ۵۰ هزار و ۷۷۷ نفر است در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از این تعداد، ۲۷۱۳ داوطلب مرد و زن در پردیس دانشگاه مازندران روزهای چهارشنبه تا شنبه هفته جاری و آتی به رقابت خواهند پرداخت.

عباس نژاد با بیان این نکته که ۱۷ حوزه امتحانی دیگر در شهرهای آمل، بابل، بندپی شرقی، بهشهر، تنکابن، جویبار، چالوس، رامسر، ساری، سوادکوه، قائمشهر، کلاردشت، محمودآباد، نکا، نور و نوشهر برای رقابت داوطلبان دایر می‌گردد، افزود: داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه از روز یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ به سایت سازمان سنجش مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و در صورت هر گونه مغایرت، بلافاصله به باجه‌های رفع نقص که از روز سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ در سازمان مرکزی دانشگاه مازندران و سایر شهرهای محل برگزاری آزمون مستقر می‌شود مراجعه نمایند.

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه مازندران تاکید کرد: متقاضیان هر یک از آزمون‌های زیرگروه‌های مختلف باید کارت مربوط به هر آزمون را به صورت جداگانه دریافت کنند همچنین برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار به همراه داشته باشند.

وی تصریح کرد: دانشگاه مازندران به عنوان دانشگاه منتخب، مسئولیت نظارت و حفاظت از آزمون استان مازندران را بر عهده دارد.

گفتنی است، آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۴۰۱ در پنج گروه آزمایشی هنر، علوم انسانی و علوم ریاضی، علوم تجربی، زبان‌های خارجی به ترتیب در صبح روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه، تاریخ‌های ۸ الی ۱۱ تیر ۱۴۰۱ هم‌زمان با سراسر کشور در دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :