پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

روزهای آفتابی و گرم پیش روی مازندران

کیاپرس: معاون‌ توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران درباره آخرین وضعیت جوی استان از کاهش نسبی دما در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: از روز شنبه چهارم تیرماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود.

احمد اسدی در گفت‌گویی با اشاره به پیش بینی وضع هوای استان اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه ها، پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران روزهای پنج شنبه و جمعه ۲ و ۳ خرداد، صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر و وزش باد بوده و بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۶ تا ۲۸ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۲۸ تا ۳۲ درجه سانتی گراد خواهد بود.

اسدی افزود: روز شنبه ۴ تیرماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و در ارتفاعات غربی مازندران با افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش بینی می شود، ضمن اینکه بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۷ تا ۳۰ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۰ تا ۳۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران خاطرنشان کرد: از روز یکشنبه ۵ تیر تا دوشنبه ۶ تیر، آسمان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود که بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۷ تا ۳۰ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۰ تا ۳۴ درجه سانتی گراد پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه روزهای سه شنبه و چهارشنبه، ۷ و ۸ تیرماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود گفت: بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۷ تا ۳۰ درجه و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۰ تا ۳۳ درجه سانتی گراد خواهد بود.ایسنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :