پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس:  فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبردار ۳۰ میلیارد تومانی توسط پلیس آگاهی شهرستان محمودآباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مرتضی میرزایی در این رابطه اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به مراجع انتظامی شهرستان محمودآباد مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط فردی ناشناس، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی محمودآباد متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: متهم که اهل یکی از شهرستان های همجوار بوده است، با شناسایی بیماران مبتلا به اعتیاد در مراکز درمانی اقدام به دریافت دسته چک بانکی به نام آنان و خرید کالا با استفاده از آن می کرد.

سردار میرزایی، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به کلاهبرداری ۳۰۰ میلیارد ریالی از ۱۳ نفر از مردم در سایر استان های کشور اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در خاتمه با بیان این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد به مردم توصیه کرد: ضمن عدم اعتماد به افراد ناشناس و عدم دریافت چک و سایر اوراق بهادار از آنان در انجام معاملات، در صورت مواجهه با هر گونه مورد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :