پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : مدیر کل دامپزشکی مازندران از افزودن یکصد و بیست جلد کتاب تخصصی و عمومی به مجموعه کتابخانه دامپزشکی مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ، دکتر گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران با اعلام این خبر افزود ، کتاب‌ و مطالعه‌، عاملی‌ برای‌ شناخت‌ و رشد دینی‌، فرهنگی‌، اخلاقی‌ و اجتماعی‌ انسان‌ است‌ بنابراین تلاش نمودیم تا علاوه بر راه اندازی کتابخانه دیجیتال در پورتال دامپزشکی مازندران ، با فراخوان، عزیزانی که دارای کتب علمی تخصصی در حوزه دامپزشکی هستند برای استفاده همکاران و دانشجویان به کتابخانه دامپزشکی مازندران اهدا نمایند.
وی در ادامه ضمن قدردانی از کسانی که در این امر خیرخواهانه شرکت داشتند اظهار داشت ، با توجه به احداث نمازخانه حضرت زهرا سلام الله علیهای دامپزشکی مازندران و لزوم تجهیز نمازخانه به کتب مذهبی از جمله قرآن کریم ، مفاتیح الجنان و رساله حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی به منظور استفاده عموم همکاران این اقدام صورت گرفت و با خریداری بیش از ۶۰ جلد کتب مذهبی به کتابخانه نمازخانه دامپزشکی مازندران اضافه شد.
مدیر کل دامپزشکی مازندران گفت ، با فراخوانی که در بین ادارات ستادی و شهرستانی داده شد ، حسب نیاز همکاران با توجه به حوزه های تخصصی دام‌، طیور ، آبزیان و آزمایشگاهی دامپزشکی اقدام به خرید و افزودن کتاب های تخصصی نمودیم .
گلپایگانی در پایان‌ با ابراز امیدواری در خصوص تداوم افزودن کتاب به کتابخانه دامپزشکی از اساتید ، همکاران و دانشجویان حرفه دامپزشکی خواست تا به منظور ارتقاء سطح علمی از این کتب تخصصی و یا از کتابخانه دیجیتال دامپزشکی مازندران استفاده کنند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :