کیاپرس / مدیرکل دامپزشکی استان مازندران از داروخانه، کلینیک و درمانگاه دامپزشکی شهرستان های عباس آباد و تنکابن بازدید کرد

کیاپرس به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران حمزه آقاپور کاظمی مدیرکل این اداره در جریان سفر شهرستانی به عباس آباد و تنکابن از داروخانه و درمانگاه دامپزشکی این شهرستان بازدید کرد.

آقاپور‌کاظمی‌ در بازدید سرزده از این واحدها ضمن گفتگو با مسئولین و بهره برداران این مرکز و بررسی مشکلات، رهنمودهای لازم را در خصوص چگونگی تسریع و تسهیل خدمات بهینه به مردم منطقه ارائه داد.

وی در این دیدارها ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر افزود: باید به مقوله بهداشت و سلامت مواد غذایی در جامعه توجه جدی صورت گیرد و این جز با تعامل موثر و همکاری بخش دولتی و خصوصی صورت نمی گیرد.

مدیر کل دامپزشکی با اشاره به نقش دامپزشکی در تامین بهداشت عمومی جامعه افزود: اداره کل دامپزشکی در یکسال گذشته تلاش کرد تا مشکلات بخش خصوصی را در حوزه مختلف برطرف نماید.

آقاپور کاظمی در پاسخ به تقدیر مدیر کلینیک دامپزشکی در خصوص انجام مکاتبات و پیگیری های لازم در راستای حمایت از ‌بخش خصوصی گفت: بخش های خصوصی بال قوی خدمات دهی به مردم است لذا در راستای رفع مشکلات آنان هر آنچه در توان اداره کل باشد اقدام خواهد شد.

اشتراک این خبر در :