کیاپرس/کنفرانس بین المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین توسط پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

به گزارش کیاپرس از پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی، پنجمین کنفرانس بین المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین با موضوع رویکردهای پیشگیری از سرطان، تشخیص سرطان و درمان سرطان، در ایران و دنیا برای دانشجویان/ اساتید دانشگاه/ پزشکان و متخصصان با رشته‌های مرتبط و با سخنرانی اساتید برجسته ملی و بین‌المللی آنکولوژی به صورت حضوری و مجازی و با امتیاز بازآموزی در محل سالن همایش‌های پژوهشگاه رویان برگزار می‌شود.

آمار ابتلا به سرطان در ایران کمتر از متوسط جهانی برآورد می‌شود، اما سرطان در ایران روندی رو به رشد دارد، بنابراین لازم است تا به کارگیری مؤلفه‌های اصلی کنترل سرطان شامل پیشگیری، تشخیص زودهنگام و استفاده از روش‌های هدفمند در درمان از ابتلا به بسیاری از سرطان‌ها جلوگیری کرد تا آمار مرگ و میر در اثر ابتلا به این بیماری را کاهش داد.

ژن درمانی، سلول درمانی، ایمنی درمانی هدفمند، ویروس درمانی ایمونولوژیک، تشخیص سرطان و حسگرهای زیستی، درمان سرطان بر پایه اولیگونوکلئوتید، اخلاق در سرطان، داروسازی، پزشکی شخصی‌سازی شده سرطان سرفصل‌های کنفرانس بین المللی سرطان از آزمایشگاه تا بالین پژوهشگاه رویان هستند.

این کنفرانس بین المللی با پشتوانه تجربه و تخصص اساتید و متخصصان این حوزه، با هدف آگاهی رساندن درباره سرطان چه در حوزه تشخیص و چه درمان می‌تواند موثر باشد و به محققان و علاقه مندان این حوزه کمک می‌کند تا پژوهش‌های مؤثری برای مبارزه با سرطان انجام دهند.

علاقمندان برای انجام ثبت نام و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به وبسایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان به نشانی اینترنتی www.royan-edu.ir مراجعه و یا با شماره ۲۳۵۶۲۱۷۷-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

اشتراک این خبر در :