این دوچرخه سوار حرفه ای ایتالیا همسرش را با وانت زیر گرفت! + تصویرکیاپرس / به گفته شاهدان، دنیس به عمد همسرش را زیر گرفته و با وجود ایستادن او در مسیر، به اتوموبیلش شتاب داده است.

به گزارش کیاپرس  صبح امروز خبری غیر قابل باور و عجیب، ورزش استرالیا را در شوک فرو برد. روهان دنیس، دوچرخه‌سوار معروف استرالیایی با وانت شخصی خود، همسرش ملیسا هاسکینگ را زیر گرفت

هاسکینگ خود نیز دوچرخه‌سوار حرفه‌ای بوده و این اتفاق شوکه کننده در مقابل منزل مشترک این خانواده رخ داده است؛ این زوج هم‌چنین دارای دو فرزند از زندگی مشترک خود بوده‌اند. هاسکینگ ساعاتی پس از این حادثه، در اثر شدت جراحات در بیمارستان آدلاید درگذشت.

به گفته شاهدان، دنیس به عمد همسرش را زیر گرفته و با وجود ایستادن او در مسیر، به اتوموبیلش شتاب داده است. پس از مطلع شدن پلیس، روهان دنیس بازداشت شد اما در حال حاضر به قید وثیقه از زندان خارج شده و دادگاه او برای ۱۳ مارس (دو و نیم ماه دیگر) برنامه‌ریزی شده است.

دنیس به طور حرفه‌ای از سال ۲۰۱۳ دوچرخه‌سواری در جاده را آغاز کرد و چند ماه قبل بازنشسته شد. مدال برنز المپیک در تایم تریل انفرادی و همچنین مدال نقره المپیک در دوچرخه‌سواری پیست، مهم ترین افتخارات کارنامه حرفه‌ای روهان دنیس به حساب می آیند.

دوچرخه سوار استرالیایی همسرش را با ماشین زیر گرفت! (+عکس)

روهان دنیس و خانواده‌اش …

منبع: وبسایت طرفداری

اشتراک این خبر در :