کیاپرس /دبیر انجمن جراحان پلاستیک  و زیبایی ایران  گفت : سومین کنگره بین المللی بزرگان جراحان پلاستیک از ۲۲ تا ۲۵ آبان ماه در تهران  با حضور اساتید بین المللی برجسته در حوزه جراحی پلاستیک برگزار  می شود .

به گزارش کیاپرس، دکتر علیرضا صابری ادامه داد : در این کنگره بین المللی ۱۸ سخنران خارجی از  کشورهای اسپانیا ، آمریکا ، ترکیه ، نروژ و روسیه به صورت حضوری و آنلاین حضور دارند که در آن درباره موضوعات مختلفی سخنرانی و تبادل اطلاعات خواهد شد.

وی بیان کرد : در این کنگره  دو سالانه چهل پنل برنامه ریزی شده که  باعث ارتقاء علمی و بروز شدن تکنیک های جراحی  می شود زیرا از تمام کشورها تجربیات در این زمینه به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دکتر صابری گفت : برای ما بسیار مهم است که کشور عزیزمان ایران را به عنوان مرکز جراحی پلاستیک پیشرفته معرفی کنیم زیرا   به توریسم درمانی کمک بسازی می شود ، در حال حاضر بخصوص از کشورهای همسایه مراجعه زیادی داریم که درآمد ارزی خوبی را به همراه دارد و امیدواریم با برگزاری کنگره های بین المللی بتوانیم صنعت توریسم را گسترش دهیم .

وی در پایان افزود : خوشبختانه در حال حاضر در ایران هیچکس جهت انجام جراحی  پلاستیک و ترمیمی نیازی به اعزام به خازج نداریم زیرا جراحان ما به  دنبال به روز کردن اطلاعات در همه زمینه ها هستند .

اشتراک این خبر در :