کیاپرس /بزرگترین رویداد تحقیقات پیش‌بالینی کشور با رویکرد تصویربرداری با حضور اساتید برتر ایران و جهان ۱۷ و ۱۸ آبان ماه در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

به گزارش کیاپرس، آزمایشگاه پیش ‌بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران، این رویداد را در قالب ششمین سمپوزیوم بین‌المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش‌بالینی با همکاری دانشگاه‌های معتبر داخلی برگزار می کند.

ششمین سمپوزیوم بین‌المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش‌ بالینی به همراه دو رویداد مهم گردهمایی متخصصین فیزیک پزشکی و گردهمایی دانشجویان رادیولوژی به مناسبت روز جهانی فیزیک پزشکی و رادیولوژی طی دو روز برگزار می شود.

گروه های هدف این رویداد شامل پرتودرمانی، قلب و عروق، داروسازی ، دندانپزشکی، رادیولوژی، تغذیه، فیزیک پزشکی، علوم آزمایشگاهی، علوم پایه، دامپزشکی و اخلاق پزشکی این همایش همراه با امتیاز بازآموزی خواهد بود.

ارائه‌ به‌روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه و ترویج و معرفی تکنولوژی‌های برتر مرتبط با این حوزه در داخل و خارج کشور از اهداف این سمپوزیوم است.

در این رویداد بیش از ۲۶ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای مختلف آخرین و بروزترین دستاوردهای خود را ارائه خواهند داد و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت حضوری و مجازی از این مباحث استفاده کنند.

در حاشیه این سمپوزیوم روز ۱۷ آبان ماه به مناسبت روز جهانی فیزیک پزشکی و روز ۱۸ آبان ماه به مناسبت روز جهانی رادیولوژی، دو گردهمایی مهم با حضور اساتید برتر این حوزه برگزار خواهد شد.

داروسازی و دارورسانی،علم نانو، سلول و ژن درمانی، روش‌های درمانی سرطان، پرفیوژن، خون رسانی و قلب، مطالعات و مواد دندانی، علم مواد، جانور شناسی، اخلاق در پژوهش پیش بالینی، روش‌ها و ابزارهای پردازش تصاویر و سایر حوزه‌های مرتبط از محورهای این سمپوزیوم است.

جهت ثبت نام در سمپوزیوم و کسب اطلاعات بیشتر اینجا به آدرس https://tpcf.tums.ac.ir/TPIS2023 مراجعه کنید.

اشتراک این خبر در :