بنا به گزارش کیاپرس:در حکمی که توسط دکتر کاظم محمودی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران صادر شده است، آقای عبدالله محمدی به عنوان سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان آمل منصوب شد. آقای عبدالله محمدی دارای تخصص در رشته رادیولوژی می‌باشد.

در این حکم آمده است: به دلیل تخصص و سوابق خدمتی جنابعالی، با حفظ سمت و ردیف حقوقی، به عنوان سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان آمل منصوب می‌شوید. امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات و بهره‌برداری از تجارب سایر همکاران، در ارائه خدمات شایسته و موثر تلاش کنید.

همچنین در این حکم آمده است: با اعتماد به خداوند بزرگ، امیدواریم در انجام وظایف محوله با موفقیت و سربلندی فعالیت نمایید.

بیمارستان امام خمینی در شهرستان آمل واقع شده و از سال ۱۳۹۵ با حضور وزیر بهداشت و درمان افتتاح شده است. این بیمارستان علاوه بر بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی، درمانگاه عمومی، بخش قلب، تصویربرداری، اورژانس، اتاق عمل جنرال، آنژیوگرافی، مغز و اعصاب، آی سی یو، سی سی یو، اتاق عمل قلب باز، واحد آی سی یو OH، بخش‌های قلب، داخلی، جراحی و عفونی و همچنین سانتر جراحی قلب باز در غرب مازندران فعالیت می‌کند.

قبل از این تغییرات، آقای فرزاد قاسمی، متخصص قلب و عروق، به عنوان رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) آمل فعالیت می‌کرد. اما طبق گزارشات، آقای قاسمی پیش از این حکم، در جلسه تقدیر آمل حضور داشته و توسط هیأت تخلفات اداری معرفی شده بود و قبل از بررسی از سمت خود استعفا نموده است.

اشتراک این خبر در :